Jaki kitel wybrać do kuchni?

Gdy pracujemy jako szef kuchni w dużej restauracji warto zadbać o to aby wszyscy pracujący w kuchni byli ubrani w odpowiedni do tego sposób jaki za[pewni im wysoki komfort oraz estetykę wykonywanej pracy. W tym celu warto dokładnie przemyśleć to jakiego rodzaju ubrania spełnią wszystkie nasze oczekiwania. Dlatego też warto zastanowić się nad zakupem odpowiednich kitli jakie sprawią, że cała załoga będzie wyglądać tak samo.

Dopasowane kitle, czyli estetyka ubioru

kitel kucharskiDecydując się na to aby wszyscy kucharze byli jednakowo ubrani należy pamiętać o tym aby bardzo dokładnie dopasować je do wszystkich wymagań naszych pracowników. W tym celu konieczne będzie dobranie właściwych rozmiarów takich właśnie ubrań dzięki czemu zyskamy pewność tego, iż takie stroje zapewnią każdemu kucharzowi jak największy poziom komfortu oraz wygody. Odpowiedni kitel kucharski powinien być wykonany z materiału na jakim nie będzie widać brudu oraz plam mogących negatywnie wpłynąć na komfort pracy danej osoby. Warto również aby miał on dużo kieszeni w jakich kucharze będą mogli wkładać łyżki czy inne potrzebne im narzędzia. Jeśli chodzi o ich kolor to warto aby był on związany z motywem przewodnim całego lokalu co stanie się także znakiem rozpoznawczym naszej ekipy. Wszystko to z pewnością pozytywnie wpłynie na jakość oraz komfort pracy dzięki czemu nasi klienci będą bardziej zadowoleni z wybrania naszego lokalu. Takie stroje warto co pewien czas wyprać w specjalnym proszku tak aby były zawsze lśniące.

Jak widać zapewnienie takiego stroju wymaga zwrócenia uwagi na wiele elementów od jakich będzie zależne to czy spełnią one swoją rolę. Wszystko to sprawi, że każdy kucharz będzie wyglądać bardzo estetycznie co poprawi wizerunek całego naszego lokalu świadcząc o jego klasie.  

Jaki kitel wybrać do kuchni?
Przewiń na górę