Szybkie busy do Niemiec

 

Kiedyś postanowiłam, że będę pracować z ludźmi. Zawsze lubiłam spędzać czas w towarzystwie i pomagać innym. Nie interesowała mnie praca na produkcji, czy też w biurze, gdzie widziałabym tylko swoją szafkę i biurko z komputerem.

Wygodny bus do Niemiec

busy Gdańsk-NiemcySzybko podjęłam decyzję, że zostanę kierowcą zawodowym. Na początku, gdy zdałam prawo jazdy, jeździłam w zwykłej komunikacji miejskiej. Jednak to było dla mnie za mało. Tam ludzie wsiadali, za chwilę wysiadali i tak jeździłam sobie tylko w krótkie trasy. Wkrótce zauważyłam ogłoszenie, że poszukują kierowców na busy Gdańsk-Niemcy i postanowiłam wysłać swoje zgłoszenie. Zastanawiałam się, czy mnie przyjmą, bo na dłuższych trasach z reguły jeżdżą mężczyźni, ale jeździłam bardzo dobrze i postanowiłam to udowodnić. Udało mi się dostać pracę i byłam z siebie bardzo zadowolona. W dłuższe trasy jeździ się o wiele przyjemniej. Kiedyś jeździłam do Niemiec tylko na wycieczki szkolne i to ze dwa razy. Tak więc zaopatrzyłam się w dobre mapy i mogłam ruszać w drogę. Trafił mi się bardzo dobry bus, praktycznie nówka. Jeździło się nim o wiele lepiej niż autobusami miejskimi i od razu poczułam się jak w swoim żywiole. Dużo ludzi jeździło ze mną, w busie mieliśmy toaletę i automat z napojami, więc wszystko,czego trzeba.

Jeżdżę już busami od ponad roku na tych trasach. Czuję, że była to dobra decyzja, bo niemieckie drogi są o wiele lepsze niż nasze i to sama przyjemność tam jeździć. Nic nie trzęsie, nie ma żadnych dziur, a pasażerowie są bardzo mili.

 

Szybkie busy do Niemiec
Przewiń na górę